..... BLEJ POLTRON DENTAR...... - BLEJ UNIT DENTAR

Blihet nga: julia 06 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Kerkojm te blejme nje poltron te markes ANTHOS 5 ose CASTELLINI.te jete ne gjendje shume te mire me aspirator kirurgjikal dhe jo me kompresor kinez.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim