Blejmë Termina për Krankenkassen

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Callcenter 27 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Nëse keni termina apo dëshironi të përfitoni pagë të lartë dhe mbi mesatare, shisni tërminat e juaj dhe përfitoni çmim special.

Terminat duhet të jenë në Zvicër dhe mund të jenë në të gjitha kantonet ku flitet Gjermanisht.
Pagesa bëhet vetëm për terminat e mbajtur dhe nëse brenda 48 orëve nuk ju kthehet Feedback, Termini ju Paguhet.
Çmimi deri ne 10 Termina 40 Euro
Çmimi mbi 10 Termina 45 Euro

Pagesa e Sigurt dhe CASH apo permes Bankes, Pagesa çdo datën 15.
Ju telefonini nga shtëpia dhe shpenzimet e telefonit i bartni vet, ne blejmë vetëm termina. Mund t’ju sigurojmë edhe telefonit por shpenzimet i merrni përsipër.

Për cdo informacion mund të kontaktoni në 049 856 695 ose callcenter.kosova@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim