Kërkojë shofer për Bager

Blihet nga: Arsim 17 Mar 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kërkojë shofer për Bager, personi duhet të jetë i aftë dhe i shkathet
Nr. Kontaktues 049 850 052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim