Kërkoj SALDUES me përvojë

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Metal "Beka" 09 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kërkoj SALDUES me përvojë

Kërkojmë 2 SALDUES me përvojë punë në SALDIM

TELEFONONI NË 044-333-097 DHE 049-333-097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim