Kerkoj 2 SALDUES me përvojë pune

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Metal "Beka" 09 Pri 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj 2 SALDUES me përvojë pune
Të interesuarit te kanë njohuri te gjerë rreth SALDIMIT
Na telefononi në këta numra : 049-333-097 dhe 044-333-097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim