Kerkoj pune

Blihet nga: Sadie 22 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kam nevoje per nje femer qe te perkujdeset per vjehrren time si dhe ti beje punet e perditshme shtepiake. Banoj ne Taslixhe, rruga per ne Germi, Prishtine.

Orari i punes prej ores 8 ose 9 deri ne 15 ose 16.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim