Kerkoj pune

Blihet nga: dielli 24 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj pune me kompjuter per moshen 12 vjeq
nr.044811955


viber:+37744811955
dhe what's app:+37744811955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim