Kerkoj puntore per sallon ondulimi ne lagjen e s..

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: sallon ondulimi 18 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kushtet te cilat kerkohen jane;
Te ket pervoje pune
Te ket kurse te perfundume dhe shkollim adekuat
Paga sipas marrveshjes
Te interesuarat te lajmrohen ne ket numer te telefonit;
044758701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim