Kerkoje mjeshter te fasades dhe mallterit!

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: NNSH "NASA" 10 Pri 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoje mjeshter te fasades dhe te mallterit,te jene te rajonit te prishtines!
Pagesa me marreveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim