Kerkojm tri puntore profesioniste per frizere

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Sallon Ondulimi Drita 20 Shk 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojm tri puntore profesioniste per frizere: te interesuarat duhet te din Frizur, Grim, Shatir , Ngjyrosje Fenirim etj. Po ashtu kerkojm edhe praktikante pa pages. Lokali gjindet ne lagjen e spitalit ne Rr.B te rrethi mbi Viva Fresh Storye te interesuarat munden te na telefonojn ne numrin 045801533 dhe 049790537

Facebook sallon ondulimi drita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim