Kerkojme punetor-e

Blihet nga: Qazim Krasniqi 08 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojme nje punetor/e me njohuri fillestare te punes ne librambajtje dhe kontabilitet, ose te jete student i ekonomise ne perfundim te studimeve i interesuar per pune me orar te shkurter apo 3 dite te punes ne jave. Paga sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim