Ofrojmë vende pune për Call Agjent/e.

Blihet nga: Kranken 08 Pri 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punësojmë operator në Call Center.
Jemi kompani zvicerane e sigurimeve, nevojiten Call Agjent/e. Patjetër kërkohet: njohje e shkëlqyer e gjuhës gjermane ose kroate, komunikim i mirëfilltë, përgjegjësi për punën që bëni si dhe eksperiencë të mëparshme në këtë fushë(Caktimi i termineve dhe akreditimi i klientëve te rinj).
Ofrojmë : Kontratë pune, pagë mujore fikse + provizione. Iu mirëpresim .
Për informacione te mëtejshme mund të dërgoni Cv-në tuaj në email : krankencall@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim