Puntor

Blihet nga: Shqiprim 27 Mar 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj puntor:1 Kamajer dhe 1 Shankist ,lokali gjendet perball menzes se studentve NewDay Caffe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim