Restauranti "1st Avenue"Shpall konkurs për Shank..

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: 1st Avenue 08 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Restauranti "1st Avenue" Shpall konkurs per pozitat si në vijim :

- Kamarier/e
-Shankist/e

Kandidatet duhet te kene njohuri te gjuhes angleze , të jenë te hapur , aktiv dhe të kenë pervojë punë ne restaurant

Te interesuarit te kontaktojne/dergojne CV ne numrin e telefonit : 044 398 479Restauranti gjended ne qender te Prishtines , perkatsisht në sheshin " Nëna Terez "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim