Shofer per bager

Blihet nga: Arsim 19 Mar 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kërkojmë shofer për Bager, personi duhet të jetë i aftë dhe i shkathet, të interesuarit të na lajmërojnë në kët numer 049 850 052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim