Jona është një firmë e njohur financiare Ne u japi

Blihet nga: code 03 Mar 05:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Jona është një firmë e njohur financiare Ne u japim siguruar Cash afatgjatë për qëllime personale dhe të biznesit në rates.We ulët interesi janë të gatshëm për investitorët partnere me proposal.We arsyeshme dhe praktike të biznesit kanë interes në pronë dhe pasuri të patundshme. Nëse të interesuar në shërbimet tona mund të na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim