Perkthime ne gjuhe gjermane

Blihet nga: majlinda 18 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
Perkthime te dokumenteve te ndryshme nga nje perkthyes i licensuar, dhe te kete vule te perkthyesit. Te interesuarit te na kontaktojne ne nr te tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim