Kerkoj kujdestare per femij dhe shtepi

Blihet nga: Blerta 26 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kerkoj kujdestare per femij dhe shtepi Preferohet mosha mbi 30. Lajmerohuni ne telefonin 049 78 79 44 mbas ores 17:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim