Lenova, T440S laptop

Blihet nga: bekim 08 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
LENOVO T440S, Oferta fillestare e blerjesderi 300 Euro por mund ta negociojm varesisht prej aspektit teknik dhe sa eshte iu ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim