ME KA HUMBUR KJO QANTE (200 EURO SHPERBLIM)

Blihet nga: Naim Sulejmani 09 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
OFROJ 200 EURO KUSH E KA GJET

OFROJ 200 EURO kush e ka gjet nje qante te HP-se me dy krah, me nje llaptop LENOVO T440S, me dy pasaporta te maqedonise dhe kosoves dhe disa dokumente tjera si dhe Harddisk drive (3 cope), etj
(sidomos kah pjesa e Bregut-Diellit, rruga e B - MATI)
Kush me gjen kete let me kontakton
NAIM SULEJMANI
TEL: 049/143-255 ose 049/798-866
EMAIL: naim.sulejmani@gmail.com;
naim.sulejmani@outlook.comlenovo, laptop, veture, banese, hdd, qante, usb, mercedes, kontrate, riinvest, kompjuter, grafike, telefon, ore, sahat, kabllo, golf, bmw, shtepi, banese, server, desktop, printer, karrike, tavoline, HP, DELL, XPS, thinkpad, SONY, TOSHIBA, mazda, shkup, prishtine, urgjent, shes, blej, bregu i dillit, mati, rruga B, shperblej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim