ME KA HUMBUR KJO QANTE 200 EURO SHPERBLIM

Blihet nga: Naim Sulejmani 07 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
OFROJ 200 EURO KUSH E KA GJET

OFROJ 200 EURO kush e ka gjet nje qante te HP-se me dy krah, me nje llaptop LENOVO T440S, me dy pasaporta te maqedonise dhe kosoves dhe disa dokumente tjera si dhe Harddisk drive (3 cope), etj

Kjo ka humbur rrugen B, Mati, ose tek Bregu i Diellit - Prishtine


Kush me gjen kete let me kontakton , do tia kisha ditur shum per nder :)
NAIM SULEJMANI
TEL: 049/143-255 ose 049/798-866
EMAIL: naim.sulejmani@gmail.com;
naim.sulejmani@outlook.comlenovo, laptop, veture, banese, hdd, qante, usb, mercedes, kontrate, riinvest, kompjuter, grafike, telefon, ore, sahat, kabllo, golf, bmw, shtepi, banese, server, desktop, printer, karrike, tavoline, HP, DELL, XPS, thinkpad, SONY, TOSHIBA, mazda, shkup, prishtine, urgjent, shes, blej, bregu i dillit, mati, rruga B, shperblej, elitebook, xps, pentium, backpack, kosove, shqiperi, maqedoni, ferizaj, prishtine, prizren, hajvali, mati 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim