Blej sony playstation 2

Blihet nga: lorik krasniqi 03 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
blej sony play station 2 qe punon mir 2 gjystika dhe qe lexon cd fallc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim