Kerkoj (Blej) Playstation 3 dhe TV

Blihet nga: Adriatik Kryeziu 14 Tet 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj (Blej) 10 Playstation 3 dhe 10 TV nga 42 inch deri 50 inch,te interesuarit le t me kontaktojne ne numrin +38649411895 (viber,whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim