Kerkoj sony playstation

Blihet nga: Bajram Gashi 13 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoj sony playstation qe eshte ne gjendje te rregullt mundesisht me 2 joysticks dhe me cd te interesuarit kerkoni ne nr me posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim