Kerkoj nje kastofon per vetur te jet me USB

Blihet nga: kastofon 28 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
kerkoj nje kastofon me usb per vetur paguaj 30-40 euro ne qofse ka te interesuar te me shkruaj ne imbox
adhuriim@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim