Pioneer AVIC-X3, DVD-at a Navigacionit

Blihet nga: Adrian 19 Mar 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Kerkoj DVD-at a navigacionit per Pioneer AVIC-X3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim