ADAPTER : 60W -13 inch retina, MACBOOK PRO 2013

Blihet nga: Enis Q 18 Jan 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
pershendetje,

blej adapter per macbook pro 13 inch RETINA, 60W
16.5 V, 3.65A origjinal MAGSAFE.

Ju lus per shitesa serioz dhe oferte origjinale.

CMIMI I BLERJES deri 50 euro.

Nuk prish pune a eshte i ri apo i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim