Blej 2 monitora 22"

Blihet nga: Redoni 10 Sht 05:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
pershendetje po me duhen dy monitora te njejte, preferohen me qene te madhesise 22", dhe te ken hyrje hdmi, me njoftoni ne viber per fotografite ose e-mail
+37745640653 (viber).
Redoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim