Blej Komplet Pllaken per Llaptop Acer 7540

Blihet nga: Sadri 18 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Komplet Pllaken per Llaptop Acer 7540, per me shum shiqoni fotot si dhe me kontaktoni ne telefon.
Pres vetem shites serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim