Blej pllak am per llaptop ASUS u8500

Blihet nga: Biti 14 Pri 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej pllak ame per llaptop asus u8500 si dhe blej llaptop siemens amilo pro V2020 qe e ka pllaken e prisht ,dmth,me duhet vetem rami se pllaken ame e kam te re jam i interesuar me i ble kuptohet me qmime te volitshme nese ka dikush cilendo nga keto, mundet me me njoftue ne kete numer te, +37744239702 (edhe viber) si dhe ne imell adresen m.haziri@hotmail.com .pres oferta serioze flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim