Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj 05 Tet 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PC MAN ofron shërbime si :
- Formatizim në shtëpi me CD ORIGJINALE DHE TE LICENSUARA !

- Windows 7 - 10 €
- Windows Xp - 5 €

Po ashtu në këtë qmim hyn të gjitha programet si antiviruset (ME LICENSE )
apo ndonjë sipas dëshires.
Po ashtu shes edhe pjes të kumpjuterit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim