Kerkoj Kartel Grafike LOW PROFILE 1GB 256bit

Blihet nga: trimi 08 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkok te blej kartel grafike low profile te profilit te vogel te jet se paku 1Gb ddr3 dhe te ket se paku 256bit kushdo qe ka me kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim