Wifi routera XIAOMI MI mini

Blihet nga: xiaomi 12 Sht 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet wifi router xiaomi mi mini dual band 2.4ghz dhe 5ghz, wifi routeri eshte shume i pershtatshem ka opsione te ndryshme dhe mund te shkarkoni aplikacionin e wifi-se dhe ta kontrolloni prej distances me ane te internetit.Valet e internetit jane shume te forta dhe nuk pengohen fare nga muret e shtepise me i forte se shume router me 2 apo 3 antena
Kontakti permes e-mail, flm per mirekuptim
Cmimi 38 euro, kane mbetur edhe 5 cope
Specifikat ne vijim jane marre nga webfaqja
The mainstream of dual band 2.4GHz/5GHz AC intelligent routers
● Three times faster than traditional wireless routers. Support for the latest 802.11ac protocol, transmission rate up to 1167Mbps
● The real 2X2 dual band AC antenna, support ghost mode
● An intelligent home controller center to operate all the smart home appliances
● A key switch, the metamorphosis of universal relay let home WiFi coverage without dead angle
● Double protection more secure router
● Creative, direct and swift connection
● Adjustable dual antenna angles
● Dual defense and a far safety AC router to protect your exclusive WiFi zone and etc.
● Connect router with hard disk via USB to access files
● Fine and exquisite shape of Magic Trackpad
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim