Blej numer te Vales deri 1000euro

Blihet nga: Agron 02 Tet 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi pran hapjes se nje agjensioni turistik dhe na vyen nje numer i leht personat qe posedojn kta numra vip siq i quajm te telefonojn ne +37744551588 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim