Ekran per SAMSUNG DUOS C-3782

Blihet nga: Ekran per Samsung Duos C3782 17 Mar 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoje Ekran(dispaly) per Samsung Duos GT-C-3782.
Ne gjendje te rregullt dhe me cmimi te volitshem
njeriu2040@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim