Ekran per Samsung S4 maximum

Blihet nga: Faruk 20 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ekran per Samsung S4 9505 te jet ne gjendje te mire dhe ne gjendje pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim