Rregulloj Qdo Lloj Telefoni nga formatizimi etj

Blihet nga: argjend 01 Dhj 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Une rregulloj qdo telefon per formatizim instalim i aplikacioneve si facebook viber instagram etj dhe neqofse e ke ne shitje mund tju a blej at telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim