Kërkoj ekran për Tv lcd 51 inq marka LG

Blihet nga: klaja 17 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Marka LG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim