Blej Iphon 5s te ri

Blihet nga: Driton Shabanaj 26 Mar 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Iphon 5s te ri ngjyra ska rendesi rendesi ka te jet i ri dhe ne paket
Oferten dergoma ne Email qmimi tejet i arsyeshem mirpres oferta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim