Blej Iphone 5c

Blihet nga: Luan 06 Dhj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Iphone 5c te kaltert dhe pink.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim