Blej Samsung Galaxy s6 EDGE

Blihet nga: Galaxy s6 edge 10 Tet 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Samsung Galaxy s6 EDGE, te perdorur, te jete funksional pa defekte apo demtime, te mos jete routed, te punoje ne rrjetin 3G & 4G te operatoreve ipko dhe vala, preferoj te jete emerald green por edhe ngjyrat tjera jane te pranueshme, shuma qe mund te paguaj per te eshte 420EUR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim