Blej Sony Xpira Z2

Blihet nga: besi 04 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
blej sony xperia z2

paguaj aq sa sjellet tregu i tyre,dhe ne baz te gjendjes se telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim