Blej iphone 6, ndrrim me 5s,

Blihet nga: Leutrim 27 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej iphone 6, jap 5s dhe 180€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim