Blej nokia zippo sirocco nese eshte ngjendje te ..

Blihet nga: Zipo zipo 23 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nokia zippo sirocco nese eshte ne gjendje tmir dhe me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim