Blej telefon ose tablet minimumi 6.3 inch ekrani

Blihet nga: Edmond 04 Sht 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej telefon ose tablet me ekran tmadhsis minimumi 6.3 inch dhd me kamer minimumi 8 megapixel. Mund te thirrni edhe ne viber . Bej nderrime me telefona te ndryshem dhe me kompjuter pentium 4 me kamer mikrofon e te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim