Dua Te Blej Iphone 4 dhe 4s me defekt

Blihet nga: Petrit 25 Gsh 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Dua Te Blej Iphone 4 dhe 4s me defekt

kontakto ne viber : +37744805964

fb.com/petrit-acm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim