IPHONE 5 , 5S Full Unlock

Blihet nga: fadili 02 Mar 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej I Phone 5 apo 5s ne gjendje te rregullt dhe cmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim