Iphone, Samsung, Sony etj

Blihet nga: phone 20 Pri 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej llojet e telefonave; Iphone 4, 4s, 5, 5s, Samsung s3, s4, s5, note 2, note 3, note 4, Sony z, z2, z3, Cubot x9, x10.
Kush ka ndonje telefon te ktyne llojeve ose te ngjajshem, qe osht i interesum me shit urgjent, kuptohet me qmim ma te lir se qmimi normal, le te dergon oferten ne email ose me sms ne tel.
Telefoni duhet te jet origjinal, ne gjendje te rregullt, dhe jo i vjedhur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim