Kërkoj ekran komplet per onetuch alkatel 1588 ce

Blihet nga: Patriot 12 Nën 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoj ekran komplet per telefonin onetuch alkatel 1588 ce si dhe mbrapa fatrollen kushdo qe ika kto t më lajmrohet Flm...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim