Samsung galaxy s5 white

Blihet nga: dardan 24 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
blej samsung galaxy s5 white muj me dha iphone 5 white screen
si dhe shtoj pare nese asht ne gjendje shum te mir deri ne +60euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim